Střechy Drážek

Vaše střecha, naše radost
Kontakt
Martin Drážek
Baumanova 27
Horoušany 250 82

Tel.: +420 775 047 886

E-mail: martindrazek@seznam.cz

Zkušení pokrývači nejen pro Prahu-východ

Ve společnosti Střechy Drážek jsme během více než deseti let nashromáždili velké zkušenosti a řešili už prakticky každý problém, který se při stavbě nebo opravě střechy může naskytnout.

Dodáme pro Vás kompletní sedlovou nebo rovnou střechu a to jak pro nové tak i starých objekty. Pomůžeme Vám i v případě, že potřebujete jakékoliv opravy staré střechy, oplechování komína, instalaci hromosvodu, střešní sněhové zábrany a veškeré další klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Na vysoké úrovni pro Vás provedeme i další stavební práce, např. izolatérské práce, instalace střešních oken, zámečnické práce nebo kompletní rekonstrukce bytových jader.

Ve spolupráci s dodavateli a kolegy z oboru stavíme například i krby

Působnost máme v celém Středočeském kraji, nejčastěji pak Praha-východ (Úvaly, Český Brod, Čelákovice, Říčany, Lysá nad Labem a další).

Vždy si dáváme záležet na tom, aby Vaše střecha byla dokonale funkční. Velký důraz klademe i na estetiku. Je totiž velmi důležité, aby Vaše střecha přirozeně zapadla do okolního prostředí a působila přirozeně a kvalitně. Toho docilujeme také použitím pouze těch nejkvalitnějších stavebních materiálů.

Díky naší profesionální péči o zákazníky a pozornosti k detailům jsme v okolí získali pověst kvalitních řemeslníků. Dnes jsme hrdí na to, že naprostá většina našich zakázek přichází právě díky doporučení od našich dřívějších zákazníků.

Spolupracujeme s:

Dodavatel materiálu pro plechové střechy: Yane Systems


logo Mediterran logo Yane Systems logo Bramac logo Tondach logo Lindab logo Velux logo KM Beta logo Roto