Střechy Drážek

Vaše střecha, naše radost

Tipy nejen z oboru stavebnictví

Stavba

Nezanedbatelnou součástí každé stavby je i její oplocení. Například firma Rogi nabízí na svých stránkách krásné kované ploty a kované brány, které při vhodně zvoleném provedení krásně dotváří architektonickou atmosféru nemovitosti. Firma Rogi nenabízí jen luxusní kované ploty ale i ty obyčejné. Hlavně pletivové a svařované ploty nebo plotové panely. Navíc zde seženete i veškeré příslušenství, kterého je třeba při stavbě pletivových oplocení.

Při stavbě nového i rekonstrukci bytu či starého domu je nutné myslet nejen na design interiéru ale i na zdraví. U nových domů je třeba hlavně vybírat kvalitní materiály, kvalitní střešní izolace, okna atd. Pokud rekonstruujete starší nemovitost, je vždy důležité zjistit, zda není dům podmáčený nebo zda nemá vlhké stěny. To se nedá vždy zjistit pouhým pohledem nebo osaháním zdí. Starý dům, který je pravidelně vytápěn bude totiž mít stěny suché ale, pokud oškrábete omítky, můžete být nepříjemně překvapeni. Zdi mohou být provlhlé i do dvou metrů výšky.

Taková vlhkost, pokud není správně odstraněna nebo není zamezeno jejímu dalšímu šíření, může způsobit velké zdravotní problémy. Vlhké stěny jsou totiž ideálním prostředí pro růst růžných hub a plísní. Ty potom mohou způsobit vznik různých alergií nebo i astma. Boj s alergií je pak dlouhodobý a mnohdy stejně nedosáhnete požadovaných výsledků. Za zkoušku určitě stojí léčba alergií biorezonancí, kterou provádí například společnost Bionce. Biorezonance je léčba, která využívá elektromagnetických vln lidský buněk a v případě jejich poruchy je napravuje.

Jako střechaři pracujeme samozřejmě neustále se dřevem. Věnujeme se ale i dalším činnostem, jako jsou stavby dřevěných přístřešků, pergol, dřevěných podlah atd. Velmi dobrou zkušenost máme s firmou Au-mex, která dodává prakticky veškeré druhy dřev, dřevěné podlahy nebo dřevěný nábytek. Například firma Komíny Vorel, pro kterou děláme často oplechování komínů, poskytuje na své komíny záruku 20 let. Vždy spolupracujeme pouze s kvalitními dodavateli. Doporučit můžeme například firmu Rogi-ploty, která dodává nejrůznější kované ploty a brány.

Důkazem jejich kvalitních prodejních služeb a dřevěných výrobků je určitě jejich klientela. Velkou část jejich klientů totiž tvoří Rusové žijící v Česku. Ti jsou známi svou náročností a někdy až přehnanou touhou po dokonalé kvalitě. Firma Au-mex pro ně zřídila ruskou jazykovou mutaci webu www.au-mex.ru, aby jim dopřáli ještě více komfortu. Mohli byste předpokládat, že kvůli tomu budou mít i vyšší ceny dřeva a dřevěného nábytku. To ale opravdu není pravda a každý trochu schopný zákazník může na internetu rychle najít srovnání. Pokud tedy dáte dohromady nízké ceny dřeva, dřevěných podlah nebo nábytku a vysokou kvalitu, neměli byste se už mít proč rozmýšlet.

Na této stránce bychom vám rádi nabídli seznam firem, se kterými spolupracujeme nebo s nimi máme prostě jen dobré vztahy nebo zkušenosti. Například s firmami komíny Pechlát nebo Galerie Kotelna (, která prodává moderní umění) jsme nikdy neměli problémy a tak ji na tomto seznamu můžeme zveřejnit. Další tipy jsou níže.

Společnost DSK staví nejrůznější domy po celé ČR. Tyto domy na klíč jsme stavěli v uplynulých letech.

Postup při realizaci dřevostaveb

Dřevostavba od Vittore.

Jak probíhá postup realizace stavby u individuální dřevostavby? Podíváme se na postup podle společnosti Vittore, jehož rozšířenou verzi najdete na jejich webu v sekci Postup realizace dřevostaveb.

Vše kolem elektroniky a techniky

Webový portál jedné z největších tiskáren u nás - Tisknu.cz, nabízí kromě přehledu služeb i informační oddělení. Pokud tedy například nevíte co je ofsetový tisk můžete se sem podívat. K tomu se vztahuje i výsek a kompletace tisku, tedy metody na úpravu vytištěných materiálů a případné skládání (krabice, speciální obálky apod.).

Elektroinstalace je samozřejmě nedílnou součástí každého domu. V dnešní době jde o složitý elektrický systém, který sice funguje tzv. bezúdržbově ale i tak potřebuje kontrolu – revizi. Elektro revize je nutná nejen u nových staveb. Ve starých domech je často elektřina vedená hliníkovými dráty obalenými hadrem. U takových elektrických rozvodů samozřejmě hrozí vznik požáru – a to je také hlavní důvod, proč myslet na revizi elektroinstalací.

Revizi ale nepotřebuje je celková elektroinstalace nemovitosti. Někdy je nutná i revize elektrických spotřebičů. Někdy totiž ke zničení (v horším případě k požáru) spotřebiče/přístroje stačí i trochu prachu. Zkuste se třeba podívat do vašeho počítače, stačí i rok a bude plný prachu.

Nepodceňujte tedy kontrolu elektroinstalací a elektrických spotřebičů a kontaktujte firmu RVP Elektrotest.

Společnost Autospektrum Vorel přišla s novou koncepcí výroby. Začala se věnovat moderní technice výroby pomocí 3D frézování. To je vhodné pro nejrůznější druhy materiálů a použití.

Vše pro děti

Pro Vaše děti zde máme zatím jen jedno doporučení. Jde o elektronický obchod cartoonland, kde si můžete vybrat z širokého sortimentu dětského zboží. Najdete zde hračky i oblečení s tématem animovaných pohádek jako jsou Auta, Ariel, Popelka a mnoho dalších. A pokud už jste svým dětem nakoupili krásné oblečky a doplňky, můžete vyrazit na dětské hřiště, třeba to od firmy Hags Praha.

Autodoprava

Pokud se vám nevyplatí kupovat si či dlouhodobě pronajímat vlastní nákladní vůz, objednejte si firmu zabývající se službami souvisejícícmi se stěhováním a autodopravou. Levnestehovani.cz se zabývá převozem všeho materiálu včetně stěhování těžkých břemen. Veškeré práce zajišťují Pražské stěhovací služby s dosahem po celé České Republice a EU.

Pokud potřebujete dodávku nebo jiné velké auto a jste na Moravě, můžete si dodávku půjčit. Půjčovna dodávek Brno je firma s velkým výběrem nákladních aut. Můžete si tak vybrat dodávku přesně podle vašich potřeb a neplatit zbytečně za pronájem auta, jehož velikost ani nevyužijete.

Vybírat můžete s menších dodávek (furgonů) jako jsou Mercedes-Benz Sprinter, Fiat Ducato nebo oblíbené Iveco Daily. Dodávky těchto rozměrů jsou zde i ve verzi s valníkem. K dispozici jsou i dodávky s mrazákem nebo „chlaďákem“, minibusy, skříňové a další.

Snad ještě širší výběr vozů obsahuje kategorie nákladních vozů nad 7,5 t. Najdete zde klasické nákladní vozy, sklápěče, tahače, návěsy a stavební stroje. Můžete si tedy pronajmout cokoliv od návěsu až po bagr.

Na webu pronájmy dodávek tak hledejte, pokud chcete pronajmout dodávku na severní nebo jižní Moravě. Pokud jste z Čech, hledejte pobočku níže.

Zdraví

Nový a slibně se rozvíjející web nejen o čínské medicíně nabízí jednoduchý ale obsáhlý přehled hlavních alternativních lékařských systémů a postupů, které používají.

Vybavení kanceláří

Společnost Nápojový servis dodává nápoje a potraviny do firem a kanceláří s osobním přístupem.

logo Mediterran logo Yane Systems logo Bramac logo Tondach logo Lindab logo Velux logo KM Beta logo Roto